Powiat Białogardzki

Powiat Choszczeński

Powiat Drawski

Powiat Goleniowski

Powiat Gryficki

Powiat Gryfiński

Powiat Kamieński

Powiat Kołobrzeski

Powiat Koszaliński

Powiat Łobeski

Powiat Myśliborski

Powiat Policki

Powiat Pyrzycki

Powiat Sławieński

Powiat Stargardzki

Powiat Świdwiński

Powiat Szczecinecki

Powiat Wałecki

Miasto Koszalin

Miasto Szczecin

Miasto Świnoujście

Zmarł Jakub Zalewski

Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 16 września 2018 roku zmarł
wieloletni utytułowany trener piłki ręcznej Pogoni Szczecin

Jakub Zalewski

Ceremonia pogrzebowa odbędzie się
w piątek, 21 września 2018 roku o godzinie 10:30
w Kaplicy Głównej na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie.

Komunikat organizacyjny ZFS

Informujemy że 28.09.2018r./ piątek/ Biuro ZFS będzie NIECZYNNE !!!

Pracownicy Biura zaangażowani zostali w program organizacji I-go Forum Kultury Fizycznej Woj. Zachodniopomorskiego odbywającego się w hali Netto Arena w w/w dniu w godz.8.00/17.00

Z Poważaniem

Dyrektor Biura ZFS

Jakub Rodziewicz Mistrzem Europy W Olimpijskiej Klasie Laser Standard w kategorii U21.

W piątek 24.08.2018 w szwedzkim Bastad zakończyły się Mistrzostwa Europy w olimpijskie klasie Laser Standard w kategorii U21. Jakub Rodziewicz reprezentujący klub SEJK POGON Szczecin został Mistrzem Europy w klasie Laser Standard U21. Jest to ogromny sukces młodego żeglarza i jego trenera klubowego i Kadry Narodowej Polskiego Związku Żeglarskiego Roberta Siluka.

Tekst Jacek Kierzek

Zdjęcia www.eurilca.org

„ WSZYSTKO UMIERA , TYLKO PAMIĘĆ DOBRYCH UCZYNKÓW NIE GINIE ”

WSZYSTKO UMIERA , TYLKO PAMIĘĆ DOBRYCH UCZYNKÓW NIE GINIE ” – Wisława Szymborska

Z żalem i smutkiem informujemy o śmierci Trenera Judo BUSHIDO Morus Szczecin , Nauczyciela SP-47

Zmarł po przebytej chorobie 23.08.2018 r. ś.p. LECH MORUS

Ostatnie pożegnanie z trenerem odbędzie się 28.08.2018 r. o godz. 10.30 w Kaplicy Cmentarza Centralnego w Szczecinie.

Składamy Rodzinie i Bliskim wyrazy współczucia .

Zarząd i Pracownicy

Zachodniopomorskiej Federacji Sportu

I Forum Kultury Fizycznej Województwa Zachodniopomorskiego

Zachodniopomorska Federacja Sportu w porozumieniu z Urzędem Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego oraz czynnym udziale Marszałka Pana Olgierda Geblewicza organizuje w Szczecinie 28.09.2018 roku w Sali konferencyjnej Netto Arena ;

I Forum Kultury Fizycznej Województwa Zachodniopomorskiego

Celem spotkania uczestników Forum będzie skatalogowana prezentacja przygotowanego materiału zbiorczego przez Zachodniopomorską Federację Sportu w zakresie infrastruktury sportowej w gminach województwa Zachodniopomorskiego , kadry szkoleniowej, kadry zawodniczej , kadry obsługującej projekty sportowe, / w-g danych uzyskanych z zasobów gminnych/ ,informacja o osiąganych lokatach w rywalizacji sportowej dzieci i młodzieży oraz inne tabelaryczne wykazy . Podczas Forum zaproszeni przez Zachodnią Federację Sportu prelegenci – eksperci przedstawią informacje z zakresu : Stowarzyszenie Gmin Polskich Euroregionu Pomerania – pozyskiwanie środków finansowych , Regionalna Izba Obrachunkowa – zarządzanie finansami budżetów samorządowych oraz organizacji kultury fizycznej , oraz wystąpienie eksperta w zakresie organizacji i bezpieczeństwa imprez masowych. Gośćmi Forum będą przedstawiciele Europejskiej Akademii Sportu Landu Brandenburgia ESAB . Uczestnikami Forum będą przedstawiciele : Gmin województwa Zachodniopomorskiego przedstawiciele Stowarzyszeń Sportowych województwa Zachodniopomorskiego , trenerzy klubowi oraz inne osoby środowiska sportowego.

Załącznik : minutowy Program Forum

XXII Ogólnopolski Turniej Judo

W sobotę, 16 czerwca 2018r., już po raz dwudziesty drugi Uczniowski Klub Sportowy TORI oraz Szkoła Podstawowa w Dąbrowie, byli organizatorami Ogólnopolskiego Turnieju Judo. Od sześciu lat do rywalizacji o medale przystępują również młodzicy i młodziczki w ramach Pucharu Polski. Turniej poświęcony jest pamięci Larysy Ewy Krause, tragicznie zmarłej judoczki, piątej zawodniczki Igrzysk Olimpijskich w Atlancie, współzałożycielce UKS „TORI” oraz patronce szkoły.

Zawody rozegrane zostały na świeżym powietrzu, pod namiotem rozłożonym na szkolnym boisku. Pogoda jak zawsze dopisała, a dodatkowo temperaturę podnosiły emocje towarzyszące zmaganiom młodych adeptów judo oraz ich rodzicom i trenerom.

W turnieju wzięło udział 265 zawodników. Młodzi judocy, dziewczęta i chłopcy, rywalizowali w czterech grupach wiekowych. Łącznie rozegrano walki w pięćdziesięciu dziewięciu kategoriach wagowych.

Wśród startujących nie zabrakło reprezentantów naszego klubu, którzy po raz kolejny dali z siebie wszystko. Ich pojedynki były bardzo widowiskowe, a wykonywane techniki nie raz zapierały dech w piersiach, a wszystko to odbywało się przy głośnym dopingu rodziców, kolegów i zgromadzonych widzów.

Najlepsi zawodnicy otrzymali puchary, medale i nagrody rzeczowe. Pamiątkowymi dyplomami zostali wyróżnieni wszyscy uczestnicy sportowych zmagań.

Puchary dla najlepszych zawodniczek i zawodników oraz nagrody rzeczowe zostały ufundowane przez Zachodniopomorską Federację Sportu w Szczecinie ,Starostwo Powiatowe, Urząd Gminy w Sianowie oraz Polski Związek Judo.

Podczas turnieju można było skosztować pyszności przygotowanych przez rodziców uczniów naszej szkoły. Nauczyciele zadbali o wzorową obsługę zaproszonych gości oraz młodych sportowców.

Wszystkim wolontariuszom bardzo serdecznie dziękujemy – to dzięki nim organizacja turnieju uznana została przez startujących zawodników, ich rodziców oraz zaproszonych gości za bardzo dobrą.

Uzyskane wyniki:

Młodziczki (2003-2004)

kat. wagowa 40kg

I m. Laura Samulczyk – Wotecha Gdynia

II m. Julia Butrym – Kodokan Szczecin

III m. Sofiya Mutaeva – Koch Szczecin

III m. Limańska Zuzanna – Kodokan Szczecin

V m. Magdalena Wiśniewska – Tori

V m. Anna Zadolnik – Orzeł Kończewo

kat. wagowa 44kg

I m. Zuzanna Zając – Opty Gdynia

II m. Fengler Ursulla – Watacha Gdynia

III m. Zuzanna Martyna – Gryf Słupsk

III m. Maja Krawczak – Kodokan Szczecin

V m. Julia Kubik – Opty Gdynia

V m. Monika Sawik – Gryf Słupsk

kat. wagowa 48kg

I m. Magdalena Wiśniewka – Koch Szczecin

II m. Ayshat Indyrchiera – Spinaker Grudziądz

III m. Kupracz Julia – Tori Dąbrowa

III m. Sosnawska Agnieszka – Gwardia Koszalin

V m. Kamys Maja – Samuraj Koszalin

V m. Milena Janik – Tori Dąbrowa

Kat. wagowa 52 kg

I m. Kozikowska Marta – Bushido Szczecin

II m. Szycko Oliwia – Gryf Słupsk

III m. Fijołek Alicja – Koch Szczecin

III m. Zuzanna Jagodzińska – Samuraj Koszalin

V m.

Kat. wagowa 57 kg

II m. Tytoń Wiktoria – Koch Szczecin

Kat. wagowa 70 kg

I m. Gielarowska Justyna – Koch Szczecin

Kat. wagowa +70 kg

I m. Mikołajczyk Katarzyna – Gryf Słupsk

II m. Duszczak Kornelia – Gwardia

kat. wagowa 53kg

kat. wagowa 58kg

kat. wagowa +58kg

I m. Katarzyna Hadziewicz – Gryf Słupsk

II m. Femida Podzio – Bushido Morus

III m. Brewka Magdalena – Koch Szczecin

Młodzicy (2003-2004)

Kat. wagowa 42 kg

I m. Jagusz Dominik – Gwardia

II m. Grządziel Filip – Galeon Gdynia

III m. Elend Oliwier – Opty Gdynia

Kat. wagowa 46 kg

I m. Kustrzycki Kamil – Gwardia

Kat. wagowa 50 kg

I m. Urbanowicz Filip – Gwardia

II m. Siudowski Hubert – Samuraj

Kat. wagowa 55 kg

I m. Babirecki Grzegorz – Samuraj

II m. Dzikowski Mateusz – Buschido Szczecin

III m. Bukowski Kacper – TKS Judo Toruń

III m. Świtlik Dominik – Buschido

V m. Abdul-Malik Ezhiev – Koch Szczecin

V m. Fałdrowicz Jakub – Kodokan Szczcecin

Kat. wagowa 60 kg

I m. Moroza Michał – Kodokan Szczecin

II m. Myszkorowski Tymon – Judo Toruń

III m. Marko Szymon – Samuraj

Kat. wagowa 66 kg

I m. Małecki Adam – Gwardia

II m. Magdziński Krzysztof – Samuraj

III m. Fijałkowski Oskar – Kodokan Szczecin

III m. Mróz Michał – Samuraj

V m. Stec Michał – Kodokan Szczecin

Kat. wagowa 73 kg

I m. Bączkowski Hubert – Gwardia

II m. Kulwas Olaf – Gryf Słupsk

III m. Gajewski Cezary – Kodokan Szczecin

Kat. wagowa 81 kg

I m. Skrodzki Jakub – Opty Gdynia

II m. Baransy Jakub – Bushido Szczecin

III m. Pyrczewski Szymon – Kodokan Szczecin

Kat. wagowa +81 kg

I m. Jankowski Jakub – TKS Judo Toruń

II m. Kapuściński Marcin – Bushido Szczecin

III m. Szulc Wojciech – Gwardia

III m. Łastowski Szymon – Gwardia

Dzieci

Kat. wagowa 18 kg

I m. Tołłoczko Bruno – Samuraj Koszalin

II m. Stąpor Filip – Samuraj

III m. Grzejdziak Jan – Samuraj

III m. Makuch Filip – Samuraj

V m. Stępień Franciszek – Samuraj

Kat. wagowa 20 kg

I m. Kostkiewicz Wojciech – Samuraj

II m. Sznajdrowska Nina – Samuraj

III m. Przeździęk Borys – Samuraj

III m. Szewczak Wiktor – Gwardia Koszalin

V m. Ganiszewski Antoni – Samuraj

V m. Andruszkiewicz Franciszek – Buschido szczecin

Kat. wagowa 23 kg

I m. Roman Michał – Opty Gdynia

II m. Hoppe Alna – Gwardia

III m. Kubica Konrad – Samuraj

III m. Szmit Sebastian – Gwardia

V m. Indercheva Raida – Spiner Grudziądz

V m. Rodziewicz Laura – Gwardia Koszalin

Kat. wagowa 26 kg

I m. Stankiewicz Nikodem – Gwardia

II m. Tatarczuk Bartłomiej – Samuraj

III m. Chmiel Gracjan – Samuraj

III m. Zientarski Stanisław – Kodokan Szczecin

V m. Rasmus Gracjan – Samuraj

V m. Witczak Cyprian – Samuraj

VII m. Kupracz Jan – Tori Dąbrowa

Kat. wagowa 29 kg

I m. Gleński Jakub – Wataha Gdynia

II m. Tkocz Jakub – Buschido Szczecin

III m. Kaszubiak Julia – Gwardia

III m. Burdziak Anita – Samuraj

V m. Pietrzak Igor – Orlęta Rosnowo

V m. Domoń Michał – Buschido Szczecin

Kat. wagowa 32 kg

I m. Bajowski Daniel – Gwardia

II m. Mutaer Muhammad – Buschido Szczecin

III m. Dudkiewicz Radosław – Samuraj

III m. Brodecki Adrian – Gwardia

V m. Łyszkiewicz Nikola – Samuraj

V m. Hamerski Borys – Opty Gdynia

Kat. wagowa 36 kg

I m. Zalewski Aleksander – Gwardia

II m. Szurowski Daniel – Opty Gdynia

III m. Szewczak Kacper – Gwardia

III m. Łukaszczyk Mateusz – Gwardia

V m. Wolik Michał – Bushido Szczecin

V m. Łukaszczyk Mateusz – Gwardia Koszalin

VII m. Rup Jakub – Gwardia

Kat. wagowa 40 kg

I m. Jerszyński Maciej – Orzeł Kończewo

II m. Mascewicz Jakub – Koch Szczecin

III m. Jarocki Natan – Samuraj

III m. Gałązka Paulina – Samuraj

V m. Bogacki Michał – Samuraj

V m. Gródecki Filip – Samuraj

Kat. wagowa +40 kg

I m. Mruczek Bartosz – Gwardia Koszalin

II m. Popiólkowski Samuel – Koch Szczecin

III m. Buural Tamir – Wataha Gdynia

III m. Grzywaczewski Hubert – Buschido Szczecin

V m. Byczek Marcel – Buschido Szczecin

V m. Lewicz Szymon – Gryf Słupsk

VII m. Sońta Wiktoria – Samuraj

VII m. Duzinkiewicz Wiktor – Samuraj

Dzieci młodsze (roczniki 2007-2008) – dziewczęta

Kat. wag. 26kg

I m Zuzanna Kwietniak – Judo Victoria

II m Martyna Chmiel – Samuraj

III m Natalia Maziarz – Tori

Kat. wag. 29kg

I m Julianna Wiśniewska – Koch Szczecin

II m Joanna Rembacka – Bushido Morus

III m Jagoda Grońska – Gwardia Koszalin

III m Klaudia Brach – Tori

V m Marika Typańska – Bushido Morus

Kat. wag. 32kg

I m Julia Sienkiewicz – Gwardia Koszalin

II m Oliwia Czerniecka – Samuraj

Kat. wag. 38kg

I m Weronika Urbaniak – Gryf Słupsk

II m Helena Mikołajczyk – Opty Gdynia

III m Jagoda Wesołowska – Gwardia Koszalin

III m Miriam Elend – Opty Gdynia

Kat. wag. +38kg

I m Dominika Filiczkowska – Gwardia Koszalin

II m Hania Józefowicz – Gwardia Koszalin

III m Antonina Jaworska – Gwardia Koszalin

III m Anna Zakrzewska – Tori

Dzieci młodsze (roczniki 2007-2008) – chłopcy

Kat. wag. 25kg

I m Damian Cyganowicz – Gryf Słupsk

II m Maciej Roman – Opty Gdynia

Kat. wag. 28kg

I m Andrzej Poletajew – Gwardia Koszalin

II m Dominik Rokita – Samuraj

III m Szymon Marcinia k- Gryf Słupsk

Kat. wag. 31kg

I m Mateusz Wiśniewski – Gwardia Koszalin

II m Nicolas Zaworski – Gwardia Koszalin

III m Piotr Zaborowski – Wataha Gdynia

III m Jakub Martyna – Gryf Słupsk

V m Kamil Kazana – Gwardia Koszalin

V m Bartek Krawczak – Kodokan Szczecin

Kat. wag. 34kg

I m Jakub Polak – Gwardia Koszalin

II m Ernest Hoppe – Gwardia Koszalin

III m Sebastian Kłosowski – Koch Szczecin

III m Jakub Ciemnoczołowski – Opty Gdynia

V m Artur Zając – Opty Gdynia

V m Stanisław Samulczyk – Wataha Szczecin

Kat. wag. 38kg

I m Filip Zaręba – KSJ „Victoria”

II m Dawid Meka – Opty Gdynia

III m Piotr Zieliński – Gwardia Koszalin

III m Maksym Wykowski – Opty Gdynia

V m Szymon Horniak – Bushido Morus

Kat. wag. 42kg

I m Marcin Wójcik – Gryf Słupsk

II m Wiktor Mateja – Koch Szczecin

III m Robert Habza – Gwardia Koszalin

III m Wiktor Jagodziński – Samuraj

V m Bartosz Żmajlik – Gwardia Koszalin

Kat. wag. 46kg

I m Igor Paradowski – Opty Gdynia

II m Franciszek Lesiński – Wataha Gdynia

Kat. wag. +46kg

I m Adrian Szurowski – Opty Gdynia

II m Filip Salwa – Bushido Morus Szczecin

III m Michał Rutkowski – Gryf Słupsk

III m Maksymilian Burdziak – Bushido Morus Szczecin

V m Aleksander Wątołowski – Koch Szczecin

V m Deniz Onal – Koch Szczecin

Dzieci starsze (2005-2006) – dziewczęta

Dzieci starsze (2005-2006) – chłopcy

kat. wagowa 35kg

I m. Lic Tymoteusz – Tomita Elbląg

II m. Olejnik Maksym – GKS Orzęła

kat. wagowa 38kg

I m. Filip Grządziel – Galeon Gdynia

II m. Lemisz Szymon – Samuraj Koszalin

III m. Bielana Łukasz – Gryf Słupsk

III m. Rumas Dominik – Samuraj Koszalin

kat. wagowa 42kg

I m. Tykhonov Anatalii – Kodokan Szczecin

II m. Sobczyk Karol – Gryf Słupsk

kat. wagowa 50kg

I m. Łopato Marcin – Kodokan Szczecin

II m. Czech Grzegorz – Gwardia Koszalin

III m. Josiński Krzysztof – Koch Szczecin

III m. Mazurek Tomasz – Bushido Morus

kat. wagowa 55kg

I m. Kurach Dominik – Samuraj Koszalin

II m. Cąkała Aleksander – Gwardia Koszalin

III m. Mateusz Rumas – Samuraj Koszalin

III m. Gryb Gabriel – Samuraj Koszalin

kat. wagowa 61kg

I m. Heimrath Andrzej – Gryf Słupsk

II m. Marko Szymon – Samuraj Koszalin

III m. Pawlak Tomasz – Orlęta Rosnowo

kat. wagowa +61kg

I m. Kamiński Jakub – Gwardia Koszalin

II m. Żuk Hubert – Gryf Słupsk

III m. Kosa Krzysztof – Koch Szczecin

III m. Czubakowski Bartosz – Samuraj Koszalin

 

„XI-te Bałtyckie Igrzyska Młodzieży” Karlstad / Szwecja/ 5-7 lipiec 2019

W dniach 26 i 27 maja br delegacja naszego województwa w składzie; Pan Ryszard Mićko Wicemarszałek Województwa Zachodniopomorskiego, Pan Krzysztof Wika przedstawiciel WEiS Zachodniopomorskiego Urzędu Marszałkowskiego, Pan Sławomir Strąkowski Prezes Zachodniopomorskiej Federacji Sportu i Pan Jarosław Choziak uczestniczyła w programowej konferencji XI Bałtyckich Igrzysk Młodzieży, która odbyła się w Szwecji w miejscowości Karlstad.
Na konferencji ustalono i zatwierdzono sporty objęte programem zawodów, ich regulaminy oraz areny sportowe na których rozegrane zostaną zawody w poszczególnych sportach.
Zatwierdzono też termin na 5-7 lipca 2019r oraz miejsce Karlstad jako gospodarza XI Balic Sea Yuth Games.

XI Baltic Sea Youth Games 2019

Karlstad 05 -07 July 2019

www.balticseayouthgames.com

 

Sport

Miejsce zawodów

Rok urodzenia

Kategorie

Ilość zawodników

Piłka ręczna

Karlstad Innebandy arena

2004-2005

 

1 drużyna W+1 drużyna M/region(14 zawodników /drużyna) , 3 trenerów/drużyna

Koszykówka

Froding Arena

2004-2005

10 minut*2 (3 graczy)

1 drużyna na region (maximum 7 zawodników/drużyna ), 2 trenerów, 1 lekarz, 1 masażysta.

Piłka nożna

Kroppkarrs IP

2004-2005

 

1 drużyna W+1 drużyna M/region

Tenis stołowy

Sundsta

2004-2005, 2002-2003

W14-15, M-14-15, W16-17, M16-17

2 mężczyzn+ 2 kobiety /kategoria/region

 

Tenis stołowy

Sundsta

 

ParaR1-5, S6-10

2 mężczyzn+2 kobiety/kategoria/region

Badminton

Racketcenter

 

MS, MD, WS lubWD

2 mężczyzn+ 2 kobiety/kategoria/region

 

Tenis

Racketcenter

2004-2005, 2002-2003

Mieszany singiel +podwójny

1 drużyna 2-4 graczy/region

Orientacja sportowa

Froding Arena+Valberg

2004-2005, 2002-2003

średni poziom, sprint, mieszana sztafeta

4 kobiety/ 4 mężczyzn/ kategoria/region (W14-15, M14-15, W16-17, M16-17).

 

Łucznictwo

Langenas

2004-2005, 2002-2003

Barebowe-Recurve/Compound/Longbow (16 różnych)

2 zawodników/ region

Lekka atletyka

Tingvalla

2004-2005

wszystkie

2 zawodników/kategoria/region

Judo

Sundsta

2002-2004

Mężczyźni: -46, -50, -55,-60,-66,-73,-81,-90 lub +90

Kobiety: -40, -44, -48, -52, -57, -63, -70 lub +70

Maximum 240 uczestników w sumie

Zapasy

Sundsta

 

klasyczne zapasy, zapasy styl wolny, zapasy kobiet

4 zawodników/ dyscyplina/region

( max. 120 zawodników w sumie) 1 sędzia/region lub państwo)

Karate

Frodingskolan

2004-2005

karate kumite kobiety: -47kg, -54kg, +54kg/ Kumite mężczyźni: -52kg, -57 kg, 63 kg, -70 kg, +70 kg

2 zawodników/ kategoria/ region

( max 24 zawodników z regionu)

 

 

2 Kuratorium ESAB 26.04.2018 sprawozdanie.

W dniach 26-27.04.2018 roku w Szczecinie odbyło się posiedzenie Europejskiej Akademii Sportu Landu Brandenburgia .W skład Kuratorium wchodzą przedstawiciele Landu Brandenburgia, regionu Scania i województw Dolnośląskiego, Lubuskiego i Zachodniopomorskiego. Nasze województwo w Kuratorium ESAB reprezentują Wicemarszałek Ryszard Mićko, Wiceprezes Zachodniopomorskiej Federacji Sportu Jarosław Choziak i pełnomocnik ds. współpracy z ESAB Krzysztof Wika.

W trakcie konferencji omówiono wyniki współpracy tych regionów w 2017 roku zatwierdzono kalendarz współpracy na 2018r. Ważnym punktem było podpisanie przez Prezesa ZFS Sławomira Strąkowskiego porozumienia pomiędzy Zachodniopomorską Federacją Sportu a Europejską Akademią Sporu Landu Brandenburgia reprezentowanego przez Prezesa Manfreda Wothe dotyczącego dalszej współpracy. Podobne porozumienie z ESAB podpisał Dyrektor WOSiR Drzonków Bogusław Sułkowski.

2 Kuratorium ESAB 26.04.2018 sprawozdanie

WOJEWÓDZKIE INTERDYSCYPLINARNE STOWARZYSZENIA SPORTOWE

Szanowni Państwo,

W związku ze zbliżającym się terminem rozpoczęcia zawodów finałowych XXIV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych „WIELKOPOLSKA 2018” przesyłamy dokumenty dotyczące zgłoszenia ekip wojewódzkich wraz z drukiem listy meldunkowej oraz oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych.

Zachęcamy również do korzystania ze strony internetowej pod adresem www.oom2018.wielkopolskie.pl

Konumikat Nr 1- wielkopolskie
oswiadczenie_dane_osobowe (1)
zgloszenie_lista_meldunkowa

ORGANIZACJA ZAWODÓW FINAŁOWYCH OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY W ROKU 2018 W BLOKU SPORTÓW HALOWYCH

kalendarz_chronologicznie



Aktualności

Zmarł Jakub Zalewski

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 16 września 2018 roku zmarł wieloletni utytułowany trener piłki ręcznej Pogoni Szczecin Jakub Zalewski Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w piątek, 21 września 2018 roku o godzinie 10:30 w Kaplicy Głównej na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie. / więcej+

Komunikat organizacyjny ZFS

Informujemy że 28.09.2018r./ piątek/ Biuro ZFS będzie NIECZYNNE !!! Pracownicy Biura zaangażowani zostali w program organizacji I-go Forum Kultury Fizycznej Woj. Zachodniopomorskiego odbywającego się w hali Netto Arena w w/w dniu w godz.8.00/17.00 Z Poważaniem Dyrektor Biura ZFS / więcej+

Jakub Rodziewicz Mistrzem Europy W Olimpijskiej Klasie Laser Standard w kategorii U21.

W piątek 24.08.2018 w szwedzkim Bastad zakończyły się Mistrzostwa Europy w olimpijskie klasie Laser Standard w kategorii U21. Jakub Rodziewicz reprezentujący klub SEJK POGON Szczecin został Mistrzem Europy w klasie Laser Standard U21. Jest to ogromny sukces młodego żeglarza i jego trenera klubowego i Kadry Narodowej Polskiego Związku Żeglarskiego Roberta Siluka. Tekst Jacek Kierzek Zdjęcia […] / więcej+

„ WSZYSTKO UMIERA , TYLKO PAMIĘĆ DOBRYCH UCZYNKÓW NIE GINIE ”

„ WSZYSTKO UMIERA , TYLKO PAMIĘĆ DOBRYCH UCZYNKÓW NIE GINIE ” – Wisława Szymborska Z żalem i smutkiem informujemy o śmierci Trenera Judo BUSHIDO Morus Szczecin , Nauczyciela SP-47 Zmarł po przebytej chorobie 23.08.2018 r. ś.p. LECH MORUS Ostatnie pożegnanie z trenerem odbędzie się 28.08.2018 r. o godz. 10.30 w Kaplicy Cmentarza Centralnego w Szczecinie. […] / więcej+

I Forum Kultury Fizycznej Województwa Zachodniopomorskiego

Zachodniopomorska Federacja Sportu w porozumieniu z Urzędem Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego oraz czynnym udziale Marszałka Pana Olgierda Geblewicza organizuje w Szczecinie 28.09.2018 roku w Sali konferencyjnej Netto Arena ; I Forum Kultury Fizycznej Województwa Zachodniopomorskiego Celem spotkania uczestników Forum będzie skatalogowana prezentacja przygotowanego materiału zbiorczego przez Zachodniopomorską Federację Sportu w zakresie infrastruktury sportowej w gminach województwa […] / więcej+

zobacz wszystkie aktualności+