Szkolenie oraz współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży dofinansowane ze środków:

Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego

Ministerstwa Sportu i Turystyki

Aktualności

OOM w Łucznictwie

Po ostatnim owocnym występie na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Łucznictwie, zawodniczka KSŁ MEWA Kołobrzeg Weronika Stoma została powołana do Kadry Narodowej dzięki czemu mogła wylecieć na Puchar Europy w Bukareszcie. Kołobrzeżanka bardzo dobrze się spisała podczas strzelań eliminacyjnych, w 1/4 finału trafiła na Holenderkę, która po kwalifikacjach zajmowała 1-miejsce. Niestety musiała uznać wyższość Holenderki w […] / więcej+

XXVIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych „Podlaskie 2022” zakończona.

Sukces reprezentantów województwa zachodniopomorskiego na zakończonej XXVIII OOM „Podlaskie 2022”. W klasyfikacji klubowej MKS Kusy Szczecin dzięki medalowym występom przedstawicieli : gimnastyki sportowej, artystycznej oraz szermierki zajął I miejsce. W klasyfikacji medalowej województwo zachodniopomorskie zajęło bardzo dobre II miejsce (20 złotych, 4 srebrne, 20 brązowych). Największy wkład w zdobycze medalowe wnieśli reprezentanci: – Boks K, […] / więcej+

Weronika Stoma mistrzynią Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w łucznictwie

W weekend w Krakowie odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w łucznictwie. Zawodniczka MEWY Kołobrzeg ,Weronika Stoma, zdobyła złoty medal strzelając na odległościach 2 x 60m. W rywalizacji indywidualnej Weronika również została złotą medalistką Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Srebro zdobyła Oleksandra Reznichenko (Łucznik Żywiec), brąz Kornelia Kępa (Grot Zabierzów) oraz Weronika Wójcik (ŁKS Radom). W zawodach również […] / więcej+

Wyrazy głębokiego współczucia

Wyrazy głębokiego współczucia oraz szczere słowa wsparcia i otuchy dla naszej koleżanki Grażyny Zacharzewskiej z powodu śmierci brata. Koleżanki i koledzy z Zachodniopomorskiej Federacji Sportu / więcej+

Trzy medale OOM tenisistów z zachodniopomorskiego

Jeden złoty i dwa brązowe medale przywieźli z Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Krakowie młodzi tenisiści z województwa zachodniopomorskiego. Tytuł mistrzów Polski w grze mieszanej zdobyli Nadia Kulbiej i Tomasz Garbacz (oboje SKT Promasters Szczecin). W finale szczecińska para pokonała Kingę Wahl-Maniecką (Górnik Bytom) i Jakuba Tomasiaka (Advantage Bielsko-Biała) 6:1 7:6. Niemniej cenny wynik od sukcesu […] / więcej+